THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları En az lise mezunu adaylar arasından kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. İlanın başvuru detayları ve başvuru şekli haberimizde.

THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları bir ilan yayımladı ve en az lise mezunu adaylar arasından kabin memuru alımı yapacağını duyurdu.

THY resmi internet sayfası İnsan Kaynakları kısmından yayımlanan ilanda Türk Hava Yolları A.Ş. en az lise mezunu adaylar arasından bayan kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. Hostes kadrosuna yapılan alım için adayların başvurularını internet üzerinden yapması gerektiğine yer verildi.

Dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu olan, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef haline getirmiş olan Türk Hava Yolları, yayımladığı yeni ilanı ile, müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet sunmak için yeni personel alımları yapacağını duyurdu.

BAŞVURU ŞARTLARI

İnternet üzerinden alınan başvurular için adaylarda bazı şartlar arandığına yer verilirken bu şartlar arasından en önemli olanı, adayların iyi derecede İngilizce biliyor olması şartı dikkat çekiyor.

01/01/1988 ile 31/12/1997 tarihleri arasında doğan Betpark adaylar arasından yapılacak personel alımı için adayların aşağıdaki diğer şartları da taşıyor olması gerektiğine yer verildi:

En az lise mezunu, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı veya mavi kart sahibi olan, Adli Sicil Kaydı temiz olan,  Adli Sicil Arşiv Kaydı olmayan, 160 ile 180 cm arasında boya sahip olanlar, sağlık durumu açısından uçuşa elverişsiz bir durumu olmayanlar, (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları ve raporlarını THY A.O. Sağlık Müdürlüğü işyeri hekimlerine onaylatmaları gerekmektedir. THY A.O., SHGM yetkili hastaneden alınmış olumlu rapor olsa bile kendi iç prosedürleri çerçevesinde ek tetkikler isteyerek veya ek sağlık koşullarına bağlı olarak adayın işe başlatılıp başlatılmayacağına karar verme hakkına sahiptir.) Kabin memuru kıyafetini giydiğinde görünecek yerlerde dövme, piercing ve yanık izi gibi izleri olmayan adaylar arasından alım yapılacak.

BAŞVURU

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açması ve müracaatını bu adres üzerinden yapması gerekmektedir. 

https://www4.thy.com/cv/cvCabin.jsf

YENİ MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARINDAN BİLDİRİM ALARAK HABERDAR OLMAK İÇİN;

Kamubulteni.com | Ankara