TEİAŞ Alım Kontenjanları Güncellendi!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden geçtiğimiz günlerde duyurulan Türkiye Elektrik İletim A.Ş. bünyesinde yapılacak olan alımların kontenjanları güncellendi.Yapılacak alımlar için elektrik teknikerlerine de kontenjan ayrıldı.Kurum bünyesinde 47 elektrik teknikeri de istihdam edilecek.Detaylar haberimizde.

TEİAŞ Alım Kontenjanları Güncellendi!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir personel alım ilanı yayınlanmıştı. İlanda Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere 200 personel alımı yapılacağı ilan edilmişti. Alımı yapılacak personeller daimi işçi statüsünde istihdam edilecek. Alımı yapılacak personelin 16 sı elektronik teknisyeni 184 ü elektrik teknisyeni olacağı duyurulmuştu. Ancak açılan kadrolara güncelleme yapıldı. Bu alımda elektrik teknikerlerine de kontenjan ayrıldı. Yeni kadro dağılımı 137 elektrik teknisyeni 47 elektrik teknikeri 16 Elektronik teknisyeni şeklinde gerçekleşti. Elektrik teknisyeni kadrosuna müracaat edecek adaylar lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olacak. Elektronik teknisyeni kadrosuna müracaat edecek olan adaylar ise lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olacak. İlanda bir KPSS puanı şartı yok. Elektrik teknikeri kadrosuna 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu adaylar başvurabilecek. yeaİlanda İstanbul’a 14 elektrik teknisyeni Yorkbet 2 elektronik teknisyeni alımı yapılacağı duyuruldu. Ankara’ya 1 elektrik teknisyeni alımı yapılacağı duyurulurken elektronik teknisyeni alımı yapılmayacak. İzmir’e ise 8 elektrik teknisyeni 2 elektronik teknisyeni alımı yapılacağı duyuruldu. İlana son başvuru tarihi ise değişmedi.Alıma başvurular 22 Mart Çarşamba 29 Mart Çarşamba tarihleri arasında yapılacak.

Alım yapılacak kadrolara başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) un resmi internet sitesinden alınacak. Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR’a kayıt olması gerekmekte. İŞKUR kaydı olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden 20 Mart Pazartesi günü ilanlar yayınlanacak. Adaylar o ilanlara 29 Mart Çarşamba gününe kadar başvuru yapabilecek.

Yayınlanan duyuru ve diğer illerin alım kontenjanları için

Kamu personeli, işkur, sydv, banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için