Tarsus Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 100 İşçi Alacak

Tarsus Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu işçi alımı yapılacağına dair duyuru yayımladı. Başvurular 7 Ağustos'ta başlıyor.

Tarsus Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 100 İşçi Alacak

Tarsus Belediye Başkanlığı'nın en az ilkokul mezunu personel alımı yapacağına dair ilanlar Devlet Personel Başkanlığı, Belediye'nin resmi internet sitesi ve çeşitli basın yayın kuruluşları vasıtasıyla kamuoyu ile paylaşıldı.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can'ın imzasını taşıyan iş talep formu İŞKUR'a iletildi. Buna göre çeşitli pozisyonlarda gerçekleşecek 100 kişilik gecici işçi alımı için başvurular 7 Ağustos 2018 tarihinde İŞKUR üzerinden başlayacak , 16 Ağustos 2018 tarihine kadar Hepsibahis sürecek.

Her bir pozisyon için belirlenen genel ve özel şartlara uyan adaylar ilgili tarihler arasında İŞKUR il Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ya da www.iskur.gov.tr üzerinden başvuru yapabilecekler.

BAŞVURULAR BAŞLADIĞINDA HABERDAR OLMAK, İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEMUR ALIMLARINI TAKİP ETMEK, KAÇIRMAMAK İÇİN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MEMUR ADAYI GRUBUNA KATILIP, DİĞER-KADIN ERKEK ADAYLARLA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

TÜM İLANLAR CEP TELEFONUMA GELSİN DİYORSANIZ TIKLAYIN VE İNDİRİN.