Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak! Başvurular Sona Eriyor

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemlerinde sona geliniyor. Adaylar 10 Ağustos 2018 tarihine kadar başvurularını şahsen gerçekleştirebilecekler.

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak! Başvurular Sona Eriyor

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sözleşmeli personel alımı için başvuru süreci 10 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek.

Bakanlık resmi duyurusunda alımla ilgili "657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde Bakanlığımız Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetini sürdüren Edirne Kapıkule Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın “ geçerliliği olan “ KPSS (B) grubu, KPSSP3 puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda pozisyon Liderbahis sayısı ve başvuru şartları belirtilen toplam 7 (yedi) adet sözleşmeli personel alınacaktır" ifadelerine yer verilmiş, başvuruda bulunacak adayların veteriner fakültesi mezunu olması ve başvuru genel-özel şartlarını taşıması gerektiği bildirilmişti. İlana göre başvuru genel ve özel şartları aşağıdaki gibi : 

Başvurular https://vskn.tarim.gov.tr/kapikule adresinde yer alan başvuru dilekçesinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulup imzalanmasının ardından talep edilen belgelerle birlikte Edirne Kapıkule Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü ,Edirne Kapıkule Tır Gümrük Sahası B-2 Blok A.Girişi Kapıkule- EDİRNE adresine şahsen müracaat şeklinde yapılacak. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Adaylardan başvuru sırasında istenen belgeler şu şekilde : 

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA