Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü KPSS şartsız Dolgun Maaşlı Sözleşmeli Personel Alacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde yayınlanan alım ilanında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 7 Uçak Bakım ve Kontrol Analisti 4 Pilot alımı yapılacağı açıklandı.Başvuru şartları ve detaylar haberimizde

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü KPSS şartsız Dolgun Maaşlı Sözleşmeli Personel Alacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde 10 Mart tarihi itibariyle bir sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 11 sözleşmeli personel alımı yapılacağı bildirildi. Alım yapılacak personelin 7 si Uçak Bakım ve Kontrol Analisti 4 ü ise Pilot olacak. İlanda KPSS puanı şartı yok, başvuru yapan adaylara mülakat uygulanacak. Alımı yapılacak adaylar Ankara, Antalya, İstanbul ve Nevşehir de istihdam edilecek. Uçak Bakım Kontrol Analisti kadrosuna başvuru yapacak adayların geçerli hava aracı bakım personel lisansına sahip olması ve bakım konusunda lisanslı olarak en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olması isteniyor. Pilot kadrolarına başvuru yapacak adayların ise ilanda istenen lisans ve yıl tecrübesinin yanında iyi derecede İngilizce bilmesi ve 68 yaşını doldurmamış olması isteniyor. Alımı yapılacak olan adayların maaşları mesleki tecrübe durumlarına göre ödenecek. Uçak bakım personeli kadrosuna alınacak adaylara 0-5 yıl arası tecrübe için brüt 7.370,91 TL 5-10 yıl arası tecrübe için brüt 8.264,99 TL 10 Jetbahis yıl üzeri tecrübeye sahip olanlara brüt 8.712,03 TL ödenecek. Pilot kadrolarına başvuracak adaylara ise 0-10 yıl arası tecrübe için brüt12.319,03 TL 10-20 yıl arası tecrübe için brüt 12.601,41 TL 20 yıl üzeri tecrübeye sahip olanlara brüt 13.434,13 TL ödenecek. Başvurular 10 Mart Cuma günü başladı 24 Mart Cuma günü sona erecek.

Başvuru yapacak olan adaylar 24 Mart Cuma günü saat 16.00 a kadar kurumun internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilecekler. Farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru formunda adayların şu belgeleri doldurmaları isteniyor.

  1. Sabıka Beyanı Örneği
  2. Sağlık Beyanı Örneği
  3. T.C. Beyan Örneği
  4. Pilot Bilgi Formu

Başvuruların incelenmesi ve değerlendirilmesi sonucunda mülakata hak kazanan adayların isimleri, mülakat yerleri ve tarihleri Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinden ilan edilecek. Bunun yanında mülakata katılmaya hak kazanan adaylara ayrıca yazılı ve elektronik ortamda da bildirim yapılacak.

İlanla ilgili detaylı bilgi için

Başvuru formu için

Kamubulteni.com KONYA