Şekerbank KPSS Şartsız Çok Sayıda Personel Alacak!

Şekerbank,Türkiye çapında farklı illerdeki şubelerinde görevlendirmek üzere en az lisans mezunu KPSS şartı aramaksızın personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı.İlana başvuru şartları nelerdir,son başvuru tarihi gibi detaylar haberimizde.

Şekerbank KPSS Şartsız Çok Sayıda Personel Alacak!

Şekerbank yayınlamış olduğu ilanda çeşitli illerdeki şubelerde 16 farklı pozisyon için alım yapılacağını duyurdu. Alımlarda KPSS şartı olmaması dikkat çekti. Alım yapılacak pozisyonlar ise işletme bankacılığı müşteri temsilcisi, BT Kalite Uzmanı, Kart ve Üye İşyeri Muhasebe Yönetmen Yardımcısı, Nakit Yönetimi ve Sigorta Operasyonları Yetkilisi, Kart ve Üye İşyeri Güvenlik Yetkilisi, POS Operasyonları Yetkilisi, GDA Bölge İstihbarat Yönet./ Yönet. Yrd/ Yetkilisi, Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Kobi Bankacılığı Temsilcisi, Tarım Kredileri Ve Projeleri Yetkilisi ile Ticari / KOBİ Müşteri Temsilcisi olarak açıklandı.  

Başvuru yapacak olan adaylardan istenen şartlar nelerdir?

  1. Kurumun ilanda belirttiği bölümlerden mezun olmak
  2. Pozisyonlarla ilgili istenen Betboo tecrübeye sahip olmak
  3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak 

Şekerbank çalışanlarına maaş haricinde performansa bağlı olarak prim de ödemekte. Ayrıca çalışanların pozisyonlarına bağlı olarak göç tazminatı, seyahat harcırahları, evlenme yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, doğal afet yardımı, ölüm yardımı gibi ödemeler yapılıyor. Ayrıca çalışanların kaza sigortası, yıllık izin ve sağlık imkânları da mevcut. Yabancı dil puanı istenen bir pozisyona başvuran aday puanını TOEFL, TOEIC ve YDS sonucuyla belgelerse yabancı dil tazminatı da alabilecek.

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA