Şeker Fabrikalarına En Az Lise Mezunu 306 İşçi Alımı Yapılacak

Şeker Fabrikaları bünyesine en az lise mezunu adaylar arasından işçi alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan 3 duyuru ile en az lise mezunu 306 personel istihdam edileceğine yer verildi. İlanın başvuru bilgileri ve başvuru tarihi haberimizde.

Şeker Fabrikalarına En Az Lise Mezunu 306 İşçi Alımı Yapılacak

Şeker Fabrikalarına işçi alınacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az lise mezunu 306 işçi alımı yapılacağına yer verildi. Yayımlanan 3 duyuruda Lise Mezunu 227 , ön lisans mezunu 70, lisans mezun 9 personel alımı yapılacağına yer verildi. 

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden Şeker Fabrikaları bünyesine yapılan işçi alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com 'da. İşte detaylar.

İlanlar yayımlanıyor. Takip için lütfen TIKLAYIN

RESMİ DUYURU

Aile, ÇAlışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi sayfası kamu ilan kısmında yayımlanan ilanın resmi duyurusu şu şekilde:

1- Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

2- Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi İŞKUR'un web sitesinden 02.07.2020 tarihinden itibaren öğrenilebilir.

3- Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı Kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil hakları bulunmadığından 2014/7140 sayılı kararname eki esaslarına göre 657 sayılı Kanunun 4/b maddesi kapsamında sözleşmeli personel olarak diğer kamu kurum ve kuruluşlarına atanamayacaklardır.

LİSE MEZUNU ALIM

ÖN LİSANS MEZUNU ALIM

LİSANS MEZUNU ALIM

BAŞVURU

İlana başvurular İŞKUR üzerinden 2 Temmuz günü başlayacak. Başvuru ekranı açıldığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN