Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 Sivil Memur Alacak (Heyecanlı Bekleyiş Sürüyor)

Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın sivil memur alımı için adaylar mülakat sonuç duyurusunu bekliyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 Sivil Memur Alacak (Heyecanlı Bekleyiş Sürüyor)

İçişleri Bakanlığı'nın Sahil Güvenlik Komutanlığı'na sivil memur kadrosunda 240 kişi alınacak.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEZUNU MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLA VE İNDİR, DİĞER KADIN-ERKEK MEMUR ADAYLARIYLA TANIŞMAK  İÇİN TIKLA VE İNDİR.

Bakanlık ve Sahil Güvenlik Komutanlığı'nca geçtiğimiz aylarda yapılan resmi bilgilendirmede komutanlığın Büro Personeli (Dava Takip, Giriş Kontrol, Fotoğraf, Mali İşler, Ambar, Mal Sorumlusu, Hesap Sorumlusu, Resepsiyon , )  Tekniker (Elektronik Teknikeri, Bilgisayar Teknikeri , İnşaat Teknikeri, Sıhhi Tesisat Teknikeri Betpas ve Video Montaj teknikeri) alacağı ayrıca Teknisyen (Bilgisayar, Veri Bankası, Bakım Onarım, Basın Yayın, Elektrik, Motor, Santral, Gemi İnşaat, Klima İklimlendirme, Sıhhi Tesisat Teknisyen ) pozisyonları içinde alım yapacağı belirtilmişti. 

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı için başvurular 9 Nisan ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında toplanmıştı. Konuyla ilgili Kamu Bülteni'ne ulaşan adaylar mülakatların da sona erdiğini sonuçların 10 Temmuz'dan sonra açıklanacağını fakat hala bir yanıt alamadıklarını belirtiyor. Umarız ilgili bakanlık ve komutanlık adayların sesine kulak verir ve sonuçlar bir an önce açıklanır.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA