Sağlık Bakanlığı Personel Alacak (Geçici Görevlendirme)

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tetkik ve Teşhis Hizmetleri Başkanlığı geçici görevlendirme ile personel alacak.

Sağlık Bakanlığı Personel Alacak (Geçici Görevlendirme)

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tetkik ve Teşhis Hizmetleri Başkanlığı Geçici Görevlendirmeyle personel alımı yapacak.  Söz konusu lan ilgili genel müdürlük tarafından bugün yayımlandı.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRİN. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

ALIMLARLA İLGİLİ AKLINIZA TAKILANLARI SORABİLECEĞİNİZ, DİĞER KADIN-ERKEK ADAYLARLA TANIŞABİLECEĞİNİZ GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN.

İlanda "Sağlık hizmetlerinde, doğru teşhis ve tedavinin yapılabilmesi için laboratuvar hizmetlerinin mümkün olan en yüksek kalitede hizmet vermesi gerekmektedir. Ülke genelinde laboratuvar hizmetlerini planlamak, laboratuvarları ruhsatlandırmak, faaliyetlerini izlemek ve değerlendirmek, mevzuat çalışmalarını yürütmek, kaynak israfının önlenmesine yönelik test maliyetlerini analiz etmek ve iyileştirmek, laboratuvarlar arası koordinasyonu sağlamak, cihaz ve alt yapıya yönelik teknolojik gelişmeleri izlemek, laboratuvarlarla ilgili sorunların çözümlenmesine yönelik faaliyetleri yürütmek, hasta ve çalışan güvenliğini sağlamak üzere ilk defa Sağlık Bakanlığında Laboratuvar Slot Oyunları Hizmetleri Daire Koordinatörlüğü 03.05.2011 tarih ve 19798 sayılı makam onayı ile çalışmalarına başlamıştır. 2 Kasım 2011 tarih ve 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Laboratuvar Hizmetleri Daire Başkanlığı olarak faaliyet göstermekte iken Bakanlık Makamından alınan 25.01.2018 tarih ve 547 sayılı Makam Onayı ile Yürürlüğe konulan "Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hizmet Birimleri ve Görevleri Hakkında Yönerge" uyarınca Genel Müdürlüğümüz hizmet birimlerinde yapılan değişiklikle Daire Başkanlığımızın adı "Tetkik ve Teşhis Hizmetleri Dairesi Başkanlığı" olmuştur." ifadelerine yer verilirken, başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki başvuru şartlarını incelemesi gerektiği belirtildi : 

Tıbbi Genetik Uzmanı, Nükleer Tıp Uzmanı, Radyoloji Uzmanı, Tıbbi Biyokimya Uzmanı, Tıbbi Mikrobiyoloji Uzmanı, Bilgisayar Programcısı, Odyolog/Odyometri Teknikeri, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni/Teknikeri, Tıbbi Görüntüleme Teknisyeni/Teknikeri, Sağlık Memuru, İstatistikçi, VeriHazırlama ve Kontrol İşletmeni pozisyonları için gerçekleştirilecek geçici görevlendirme ile personel alımına başvurular [email protected] adresine https://dosyasb.saglik.gov.tr/Eklenti/23157,cv-kisisel-bilgi-formudocx.docx?0 linkindeki başvuru formunun doldurulması suretiyle yapılacak. Formun fotoğraflı ve eksiksiz olmasına adayların dikkat etmesi gerekiyor.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA