Pazar Belediyesi İkamet Şartsız Memur Alımı Başladı: (Trafik memuru, zabıta memuru, tahsildar, şoför, memur)

Pazar Belediye Başkanlığı bünyesine en az 60 KPSS puanı ile kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvurular bugün alınmaya başladı. İşte Başvuru Formu.

Pazar Belediyesi İkamet Şartsız Memur Alımı Başladı: (Trafik memuru, zabıta memuru, tahsildar, şoför, memur)

Pazar Belediyesi memur alımı başladı.

Rize Pazar Belediyesi bünyesine ikamet şartı olmadan en az 60 KPSS puanı ile personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Yayımlanan ilana başvurular bugün alınmaya başladı. Belediyede çalışmak isteyen adayların başvurusunu bugünden başlayarak 24 Şubat tarihine kadar yapması gerekmektedir. 

Pazar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; ‘’Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği’’ ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak alımda başvuru bilgileri şu şekilde:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki başvuru şartlarını taşıması gerekiyor:

aGörevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Her aday yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.

İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanı almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. Ayrıca herhangi bir kamu kuruluşunda çalışıyor olmamak.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+-) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Zabıta Memuru ve Şoför kadrosuna başvuracaklar için; 13.10.1983 Tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDI

Başvuru formu için indir

BAŞVURU ŞEKLİ

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte yapılacak:

KAMU İLANLARINDAN HABERAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN