Mucur Belediyesi İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alıyor

Kırşehir Mucur Belediye Başkanlığı'na itfaiye eri ve zabıta memuru alınıyor. Başvurularda son güne giriliyor.

Mucur Belediyesi İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alıyor

Kırşehir'in Mucur Belediye Başkanlığı'na devlet memurları kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere itfaiye ve zabıta memuru alımı yapılacak.

Mucur Belediye Başkanlığı'nca söz konusu alımla ilgili yapılan duyuruda "Kırşehir İli Mucur Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı Ultrabet ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." denilmişti. İtfaiye Eri ve Zabıta memuru alımı için başvuru yapacak adayların KPSS'ye girmiş olması ve en az 50 puan almış olması gerekiyor. İtfaiye Eri için Erkek adaylar, zabıta memuru alımı için hem erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecekler. Kontenjan dağılımı ve aranılan nitelikler aşağıdaki gibi olacak: 

Başvurular yarın mesai bitimine kadar belediyenin yazı işleri müdürlüğüne şahsen yapılacak. Başvuru sırasında talep edilen belgeler ve diğer detaylara aşağıdaki başvuru kılavuzundan erişim sağlayabilirsiniz.

MUCUR BELEDİYESİ PERSONEL ALIM İLANI İÇİN TIKLAYIN

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA