Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü KPSS Şartsız 1 Sözleşmeli Personel Alacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden bir sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı.İlanda 1 Orkestra Sanatçısı alımı yapılacağı duyuruldu.İlanda KPSS puan şartı yok.İlan ile ilgili detaylar haberimizde

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü KPSS Şartsız 1 Sözleşmeli Personel Alacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir personel alım ilanı yayınlandı. İlanda Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere1 sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Alım yapılacak personelin 1 Orkestra Sanatçısı (Viyola) olacağı açıklandı. İlanda KPSS puanı şartı belirtilmedi. Adaylara kurum yetkililerinden oluşan komisyon tarafından uygulama sınavı yapılacak. Başvurular 10 Mart Cuma günü başladı 16 Mart Perşembe günü sona erecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  1. Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak
  2. Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi Kolaybet veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmak ya da son sınıfta öğrenci olmak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER NELERDİR?

  1. Dilekçe
  2. Diploma örneği
  3. 2 adet fotoğraf
  4. Nüfus cüzdanı fotokopisi

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 16 Mart Perşembe günü mesai bitimine kadar ‘’ Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN’’ adresindeki Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapabilecekler. Adaylara yapılacak uygulama sınavı 17 Mart Cuma günü saat 11.00 de yapılacak.

Yayınlanan ilan için

Kamu personeli, işkur, sydv, banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA