Manisa Köprübaşı Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alacak!

Manisa Köprübaşı Belediyesi,İŞKUR aracılığıyla önlisans ve ilköğretim mezunu personel alımı gerçekleşitrecek.Personel alım ilanına başvuru şartları nelerdir,son başvuru tarihi ne zaman gibi detaylar haberimizde.

Manisa Köprübaşı Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alacak!

Manisa Köprübaşı Belediyesi İŞKUR aracılığıyla,önlisans ve ilköğretim mezunu adaylardan toplam 11 personel alımı yapılacağını duyurdu.Belediye bünyesine alımı yapılacak olan personeller daimi işçi statüsünde istihdam edilecek olup,başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden ve İŞKUR un resmi internet sitesinden başvuru yapabilecekler. Manisa Köprübaşı Belediyesi’nin 11 kişilik daima işçi pozisyonuna son başvuru tarihi ise 6 Mart 2016 olarak açıklandı.

Manina Köprübaşı Belediyesi’nin İŞKUR tarafından alım yapılacağı açıklanan pozisyonlardan 1 adet pazarlamacı ve 1 adet elektrik teknikeri pozisyonuna ön lisans mezunu Betbaba adaylar kalan pozisyonlara ise ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Ön lisans mezunu adayların 2016 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olması isteniyor. İlköğretim mezunu adaylar için KPSS şartı yok, alımı yapılacak olan adaylar kura ile belirlenecek.

Kura ile alım yapılacak kadrolar için kura çekimi 14 Mart Salı günü Köprübaşı Belediye Başkanlığı Hikmet Güler Konferans Salonunda yapılacak.

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için tıklayınız

Kamubulteni.com KONYA