Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Bünyesinde KPSS Şartlı 94 Personel İstihdam Edilecek!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir personel alım ilanı yayınlandı.Yayınlanan ilanda makine ve kimya endüstrisi kurumunun Kırıkkale'deki fabrikasında istihdam edilmek üzere 94 personel alımı yapılacağı açıklandı.Alımlarda 2016 KPSS puanı esas alınacak ve adayların 201 KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekecek.Diğer detaylar haberimizde.

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Bünyesinde KPSS Şartlı 94 Personel İstihdam Edilecek!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Makine ve Kimya Endüstri Kurumunun Kırıkkale’de bulunan MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalıştırılmak üzere lise ve dengi okul mezunu 94 daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum veKuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacak. Alımı yapılacak personelin 8 i refrakter ustası 30 u çelikhane operatörü 12 si tavan vinç operatörü 10 u iş makineleri operatörü 4 ü kimya 12 metal 12 metalürji 6 sı endüstriyel otomasyon bölümlerine Betpark alınacak. Başvurularda 2016 KPSS Sonuçları esas alınacak. Başvuru yapacak olan adayların 2016 KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. Başvurular 24 Mart Cuma günü başlayıp 3 Nisan Pazartesi günü sona erecek.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 3 Nisan tarihine kadar Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden ve İŞKUR un resmi internet sitesi üzerinden yapacaklar. Başvuru yapacak olan adayların ilk önce İŞKUR sistemine kayıt olmaları gerekiyor. Sisteme kayıtlı olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacak. Başvuruları uygun bulunan adayların isimleri makine kimya endüstrisinin internet sitesinden ilan edilecek. Listede yer alan adaylar kendilerinden istenen belgeleri 5 Nisan Çarşamba günü mesai bitimine kadar ‘’ MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI İŞÇİ İŞVEREN İLİŞKİLERİ ŞUBESİ MÜDÜRLÜĞÜ ANADOLU MEYDANI (TANDOĞAN)/ANKARA’’ adresine posta veya kargo yoluyla ulaştıracaklar. Postada oluşan gecikmeler dikkate alınmayacak.

Alım süreci ile ilgili tüm duyurular Türkiye İş Kurumunun ve Makine ve Kimya Endüstrisi kurumunun resmi internet sitesinden yapılacak.

Duyuru için

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA