Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü KPSS ye Girmiş 1 Personel Alımı Yapacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden 1 personel alım ilanı yayınlandı.İlanda Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğünün Kırıkkale'deki fabrikasında istihdam edilmek üzere 1 personel alımı yapılacağı açıklandı.Aday engelli işçi statüsünde olacak ve EKPSS ye girmiş olması yeterli olacak.Diğer detaylar haberimizde.

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü KPSS ye Girmiş 1 Personel Alımı Yapacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 1 işçi alımı yapılacağı açıklandı. Alımı yapılacak aday tarafından Kırıkkale’de bulunan MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğünde belirsiz süreli istihdam edilecek. Alımı yapılacak aday lise ve dengi okul mezunu olacak, engelli işçi statüsünde olacak ve EKPSS ye girmiş olacak. Ancak ilanda belirli bir puan şartı belirtilmediğinden adayın EKPSS ye girmiş olması yeterli olacak. Başvurular 15 Mart 2017 Çarşamba günü başladı 24 Mart 2017 Cuma günü sona erecek.

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacak. Alımı yapılacak sürekli işçiler için Alınacak sürekli Perabet işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulacak ve 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’ de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacak. Başvuru yapacak adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekiyor. İŞKUR’a kayıtlı olmayan adaylar ilanlara başvuru yapamayacak.

İlanın detayları ve başvuru süresi Türkiye İŞ Kurumunun (İŞKUR) resmi internet sitesinden takip edilebilecek.

Duyuru için

Kamu personeli, işkur, sydv, banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA