Lise ve Önlisans Mezunları Merkezi Atamalarda Daha Fazla Kontenjan İstiyor

Ortaöğretim ve Önlisans düzeyinden kamuya personel alımlarında kontenjan arttırımı talepleri sürüyor. Adaylar seslerinin duyulmadığını, umursanmadıklarını düşünüyor.

Lise ve Önlisans Mezunları Merkezi Atamalarda Daha Fazla Kontenjan İstiyor

Kamu Bülteni web sitesinin kurulmasından bu yana kısa süre içerisinde adaylar harekete geçti. Türkiye'nin en büyük memur adayları grubu olan Kamu Personeli Alımları grubu üzerinden özellikle yaş sınırı, mülakatlar ve adaletli atama talepleriyle ilgili çok fazla mesaj geldi. Bir çok aday merkezi atamalarda kendilerine yönelik kadroların çok az olmasından dert yanıyor.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK MEMUR ADAYI YARDIMLAŞMA GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLA.

Özellikle önlisans mezunu adaylar ne kamuda ne de özel sektörde iş bulamadıklarını , yaş sınırına takıldıklarını, bu konuların haricinde Supertotobet mülakatlarda ciddi sorun yaşadıklarını, o yüzden merkezi atamalara odaklandıklarını fakat burada da talep ettikleri doğrulduta kontenjan açılmadığını belirtiyorlar. 'Okuduğuma pişmanım' diyen adayların seslerinin duyulması gerektiğine inanıyoruz. Önlisans mezunu adayların bu süreçte yardımcısı olacak, açıktan atamalardan ziyade merkezi atamalarda talep ettikleri, hak ettikleri kadro sayısına ulaşmaları için gerekli her yere sesimizi duyurmaya çalışacağız. 

Kamu Bülteni Büyür, Senin Sesin Duyulur!

Kısa sürede binin üzerinde kullanıcı tarafından indirilen Türkiye'de memurların , memur adaylarının sesi olmaya talip 'Kamu Bülteni' uygulamasını sende indir, burada yorum kısmında derdini , çözüm önerilerini paylaş, haberin olsun, herkesin haberi olsun.

İndirmek için TIKLAYINIZ.  

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA