Lice Belediyesine Peyzaj Mimarı Alınacak

Diyarbakır Lice Belediye Başkanlığı'na Peyzaj Mimarı alımı yapılacak.

Lice Belediyesine Peyzaj Mimarı Alınacak

Diyarbakır Lice Belediye Başkanlığı 657 Sayılı DMK'na tabi olarak, boş kadroya peyzaj mimarı alımı yapacak. Konuya ilişkin yapılan resmi duyuruda, "Lice Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla Peyzaj Mimarı alınacaktır" ifadelerine yer verilirken, ilgili kadroya başvuruda bulunmak isteyen Betmatik adayların 2016 KPSS'den en az 60 puan almış olması gerektiği (KPSSP3 puan türü) belirtildi.

Başvurular 25 Temmuz ile 8 Ağustos 2018 tarihleri arasında Diyarbakır-Lice Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt Bürosuna şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacak.

Başvuru sırasında adaylardan İş Talep Formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, KPSS sonuç belgesinin çıktısı, 2 adet fotoğraf, görevini devamlı olarak yapmasına engel olmadığına dair beyan talep edilecek. Adaylar, başvuru sırasında gerekli belgelerin tamamı, başvuru genel ve özel şartları ve diğer detaylar için aşağıdaki kılavuz linkine göz atabilirler.

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN.