KPSS'siz ve 60 KPSS: Tarım Kredi Memur Alımı İlanı Yayınladı

Tarım Kredi bünyesine en az ön lisans mezunu adaylar arasından personel alımı için ilanlar yayınlandı. Yayınlanan ilanda Şanlıurfa Bölge Birliğine ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi alımı yapılacağına yer verildi.

KPSS'siz ve 60 KPSS: Tarım Kredi Memur Alımı İlanı Yayınladı

Tarım Kredi bünyesine en az ön lisans mezunu adaylar arasından personel alımı için ilanlar yayınlandı. Yayınlanan ilanda Şanlıurfa Bölge Birliğine ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi alımı yapılacağına yer verildi.

26 Eylül 2019 Perşembe 11:40
KPSS'siz ve 60 KPSS: Tarım Kredi Memur Alımı İlanı Yayınladı

Şanlıurfa Tarım Kredi'ye KPSS'siz ve 60 KPSS ile memur alımı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği tarafından ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi kadrolarına personel alımı yapılacağına yer verildi. KPSS şartsız ve 60 KPSS puanı ile yapılacak personel alımında başvuru detayları haberimizde.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlan başvuru genel şartları şu şekilde;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
 • 28.10.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.
 • Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak.
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak,
 • Görevini yapmaya engel hastalığı bulunmamak,
 • Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.
 • Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek personel adayın veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) Bölge Birliğine bağlı illerin (Adıyaman, Batman, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak) sınırları içerisinde son 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir.
 • Ziraat Mühendisi kategorisinde başvuruda bulunacak adaylardan; Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olmayanlar, 2018-2019 KPSS Lisans sınavlarının herhangi birinden KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile başvuruda bulunabileceklerdir. (Başvuruda bulunacak adayların; Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgelerinde “Ziraat Mühendisi” unvanına sahip olduklarına dair ibarenin bulunması gerekmektedir.)

BAŞVURU

İlana başvurular 30 Eylül ile 11 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak. 

 • Başvuru formu
 • üfus Cüzdanının tasdikli suretini,
 • Yüksek Öğrenim Diplomasının veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya onaylı örneğini,
 • Kendisinin veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) son 6 aydır, Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı illerin sınırları içerisinde (Adıyaman, Batman, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak) ikamet ettiğini gösterir Nüfus Müdürlüğünden alınacak adres bilgileri raporu (e-devletten alınacak barkotlu “Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporu” kabul edilecektir.),
 • Son altı ay içerisinde çektirilmiş 2 adet 4,5x6 ebadında fotoğrafını,
 • Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesi olmayanlar) olarak başvuruda bulunacak adaylar için KPSS sonuç belgesi çıktısı (Sonuç Belgesi Kontrol Kodunun bulunması zorunludur)
 • Ziraat Mühendisi adaylar için Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesini veya bu belgeyi almaya hak kazandığını gösterir belgeyi,
 • Adli sicil kayıt belgesini,

Başvurular aşağıdaki adrese yapılacak.

Şanlıurfa Bölge Birliği : Ulubağ Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Mardin Yolu 5. Km NO:350 Haliliye/ŞANLIURFA

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

Son Güncelleme: 26.09.2019 11:53
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
barış yılmaz 2019-09-27 12:52:16

başvuru formu nerden alabiliriz?