KPSS Şartsız Zabıta ve İtfaiye Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

KPSS şartı olmadan zabıta, itfaiye personeli ve büro işçisi alımı ilanı yayımlandı. Başvurusu 2 Eylül 2019 günü başlayacak ilanın detayları haberimizde. İşte ilan detayları.

KPSS Şartsız Zabıta ve İtfaiye Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Son dakika: Sivas İmranlı Belediyesi KPSS 'siz zabıta ve itfaiye personeli alıyor.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla ilan yayımlayan Sivas 'ın İmranlı Belediyesi, zabıta ve itfaiye eri yardımcı personeli ile büro personeli alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak personel alımında başvuru detayları kamubulteni.com 'da.

ALIM KPSS ŞARTSIZ

Türkiye İş Kurumu kurum dışı kamu işçisi kısmından yayımlanan ilanlarda adaylardan sınav şartı istenmediğine yer verildi. 

BAŞVURULAR 2 EYLÜL GÜNÜ BAŞLIYOR

İlan metninde personel alımı için başvuruların 2 Eylül günü başlayacağı ve başvuru için adaylara 2 gün süre verileceği bildirildi. Son başvurular 3 Eylül 2019 günü alınacak.

Kadın erkek diğer memur adayları ile bilgi alış verişi için >> TIKLA KATIL

İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU DETAYLARI

İmranlı Belediyesi tarafından yayımlanan ilanların metinleri ve başvuru detayları şu şekilde;

İTFAİYE PERSONELİ ALIMI

1 yardımcı itfaiye personeli alımı için başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. İlan detayları, başvur uşartları ve başvuru sırasında istenen evraklar şu şekilde;

ZABITA PERSONELİ ALIMI

Yardımcı zabıta personeli kadrosuna yapılacak personel alımında adayların en az ön lisans mezunu olması istendi. İşte başvuru detayları.

BÜRO İŞÇİSİ ALIMI

M uhasebe biriminde çalıştırmak üzere 2 personel alınıyor. En az ön lisans mezunu adaylar arasından yapılan alımın detayları şu şekilde;

TÜM KAMU İLANLARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN >>>

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN