KKK Uzman Erbaş aday durum bilgilendirmesi duyurusu yayımlandı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru durum bilgilendirmesi duyurusu yayımlandı. İşte detaylar.

KKK Uzman Erbaş aday durum bilgilendirmesi duyurusu yayımlandı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık resmi internet sitesi üzerinden yapılan son dakika açıklamasında Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er başvuru durum bilgilendirmesi duyurusu yayımlandı.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda 2017 yılı 1. Dönem, 2016 yılı 4. Dönem ve 15 Temmuz 2016 yılı öncesinde başvurusu alınan ve mülakatları geçen adayların durum bilgilendirmesi yapıldı. Yapılan bilgilendirme duyurusunda 15 Temmuz öncesine kadar mülakatlarda başarılı olan ve eğitim duyurusu bekleyen uzman erbaşların istihdam edilmesi ilişkin son durum adaylara duyuruldu.

Adaylığı devam eden uzman erbaşlar, yayımlanan duyuru ile T. C. Kimlik numaraları ile son durumlarını kontrol edebilecekler.

15 Temmuz 2016 Yılı Öncesi Adaylığı Devam Eden Aresbet Uzman Erbaş Aday Durum Takibi. Durumunuzu görmek için tıklayınız.

2016 Yılı 4.Dönem Uzman Erbaş Aday Durum Takibi. Durumunuzu görmek için tıklayınız.

2017 Yılı 1.Dönem Uzman Erbaş Aday Durum Takibi. Durumunuzu görmek için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı 24 Bin Personel Alımı Başvurusu Devam Ediyor

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 bin sözleşmeli er, 11 bin uzman erbaş alımı yapılıyor. İlgili alıma başvuru yapacak olan adayların Kara Kuvvetleri Komutanlığı resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kamu haberlerinden, memur haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için kamubulteni.com adresini takipte kalın.

Kamubulteni.com  | Ankara