KGM 662 Sözleşmeli Personel Alacak! Başvurular Sona Eriyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı için başvuru işlemlerinde sona gelindi.

KGM 662 Sözleşmeli Personel Alacak! Başvurular Sona Eriyor

Karayolları Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. ÖSYM tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan resmi bilgilendirmede Karayolları Genel Müdürlüğü'ne gerçekleştirilecek 662 sözleşmeli personel alımı için tercihlerin 10 ile 16 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınacağı belirtilmişti. Söz konusu alım için tercih sürecinin sonuna gelindi. Adaylar yarın saat 23.59'a kadar ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden tercih işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvuruda bulunacak adayların 2016 KPSS'ye girmesi gerekiyor. Konuya ilişkin KGM ve ÖSYM tarafından paylaşılan başvuru kılavuzunda başvuruda bulunacak Canlı Bahis adayların aaşğıdaki temel ilke ve kurallara uyması gerektiği belirtilmişti : 

Karayolları Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alımı için başvuru işlemlerinin sona ermesinden 1-2 hafta sonra ÖSYM'nin tercih sonuçlarını açıklaması bekleniyor. ÖSYM tarafından bu konuda net bir bilgi paylaşılmasa da daha önceki tercih açıklama alışkanlıklarına bakıldığında sonuçlarına aşağı yukarı 23 ile 30 Temmuz 2018 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA