Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Karadeniz Teknik Üniversitesi,hastane bünyesinde görevlendirmek üzere toplam 15 adet sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.Açıklanan 15 kişilik kadroya kimler başvurabilir,başvuru şartları nelerdir gibi detaylat haberimizde.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü,resmi web sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı’nda yayınladığı ilan doğrultusunda kurum bünyesinde bulunan Farabi Hastanesi Başhekimliğinde çalışmak üzere sözleşmeli hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacağını açıkladı.Rektörlük tarafından yayımlanan İlana başvurular 21 Şubat Salı günü başlamış olup 7 Mart Salı günü mesai bitiminde sona erecektir. Sözleşmeli hemşire ve sağlık teknikeri İlanına başvuruda bulunacak olan adayların pozisyon için belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.Ayrıca istenen belgelerin yanında başvuru yapacağı pozisyonda çalıştığına dair tecrübesini gösteren SGK Hizmet döküm evrağını sağlaması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylardan Adiosbet istenilen belgeler nelerdir?

  1. Diplomanın / Mezuniyet belgesinin aslı veya son 1 hafta içerisinde noterden onaylanmış sureti
  2. Başvuru koşulunda istenen KPSS Sonuç Belgesi. ( Hemşirelik için Ortaöğretim 2016 KPSS, Sağlık Teknikerliği için Ön lisans 2016 KPSS Sonuç belgesi)
  3. Üniversitenin personel daire başkanlığının http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek başvuru dilekçesi
  4. 1 adet vesikalık fotoğraf
  5. SGK hizmet dökümü
  6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi olarak ilan edildi.

Üniversitenin yayınladığı personel alım duyurusuna ulaşmak için

Kamubulteni.com KONYA