Kadın-Erkek En Az Lise Mezunu Zabıta Alımına Rekor Başvuru!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın 500 zabıta memuru alımına yoğun ilgi. 3 günlük süreçte rekor başvuru alındı.

Kadın-Erkek En Az Lise Mezunu Zabıta Alımına Rekor Başvuru!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın 500 kişilik kadın-erkek zabıta memuru alımına başvuruların başlamasıyla birlikte yoğun ilgi gösterildiği gözlemlendi. Başvuru işlemlerinin 3'üncü gününde başvuru yapan aday sayısı 30 bini geçmiş durumda.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Deniz Zabıtası, Turizm Zabıtası, Doğal afetler ve  kaçak yapı yıkımlarındaki riski en aza indirmek maksadıyla acil yardım ve afet yönetimi konusunda uzman olmak üzere çeşitli branşlarda 500 zabıta memuru alacağını duyurdu.

İnternet üzerinden gerçekleşen başvuru işlemleri sonrası boy ve kilo ölçümü için Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ne gelenlerin başvuru Bets10 kriterlerine uygunlukları kontrol edildi. Başvuru merkezi önünde uzun kuyruklar oluştuğu görüldü. 3 günde 30 binin üzerinde kişinin zabıta memuru alımı için başvuru yaptığı görüldü. İBB 500 zabıta memuru alımı için başvurular 15 Ağustos 2018 tarihine kadar sürecek. Adaylar , alıma dair detaylara erişim sağlamak ve diğer alımları kontrol etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

SON KAMU PERSONELİ ALIMI DUYURULARI İÇİN TIKLA.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA