Jandarmaya 2 Bin 375 Uzman Erbaş Alınacak (En Az İlkokul Mezunu, Askerlik Şartsız)

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'na en az ilkokul mezunu 2 bin 375 uzman erbaş alımı yapılacak. Yaş, Boy, Kilo, Mezuniyet şartı ve diğer detaylar kamubulteni.com adresinde.

Jandarmaya 2 Bin 375 Uzman Erbaş Alınacak (En Az İlkokul Mezunu, Askerlik Şartsız)

Askerlik Şartı Yok! En Az İlkokul Mezunu 2 Bin 375 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alınacak

Jandarma Genel Komutanlığı 1997'si Muharebe Elektronik ve Bilgi Sistemleri, 333'ü Lojistik, 15'i Bot Serdümeni ve 30'u dalış amiri olmak üzere 2 bin 375 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylarda askerliğini yapmış olma şartı aranmayacak, hali hazırda askerliğini yapanlar da ilgili alıma başvuru yapabilecekler.

Ön başvuru işlemleri www.jandarma.gov.tr adresi üzerinden 30 Temmuz 2018 saat 17.00'e kadar yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların en az ilköğretim (8 yıllık) mezunu olması gerekiyor. Başvuru Dinamobet sonuçları 7 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacak, seçme sınavlarının Ağustos ayının son haftası itibariyle başlaması bekleniyor. Başvuru yapacak adaylarda aranacak şartlarsa şu şekilde : 

BAŞVURU SÜRECİNE DAİR TÜM DETAYLARI BARINDIRAN KILAVUZA ERİŞİM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYIN.

ASKERİ PERSONEL ALIMLARIYLA İLGİLİ TÜM GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK, DAHA FAZLA PERSONEL ALIMINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN KAMU BÜLTENİ SAYFASINI BEĞENMEYİ UNUTMAYIN. SAYFAYA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM