Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvurusu Sona Eriyor

Jandarma Genel Komutanlığı en az ilkokul mezunu adaylar arasından uzman erbaş alımı yapıyor. İlana başvurular için son günlere girildi.

Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvurusu Sona Eriyor

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı başvurusu sona eriyor.

Geötiğimiz haftalarda yayımlanan ilanda Jandarma Genel Komutanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu adaylar arasından uzman erbaş alımı yapılacağına yer verildi. İlanın yayımlanmasının ardından binlerce aday, Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde uzman erbaş olmak için başvuruda bulundu. Başvurusunu henüz yapamayan adaylar için başvuruda son günlere girildi.

Jandarma bünyesinde uzman erbaş olmak isteyen adayların internet üzerinden başvurusunu 30 Temmuz tarihine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra başvurular alınmayacak ve 7 Ağustos günü alınan başvuruların sonuçları ile seçim aşamalarına çağrılan adayların isimleri ile seçim aşamalarının tarih ve yerleri belli olacak.

ALIM YAPILAN KADROLAR-MEZUNİYET VE ÖZEL ŞARTLAR

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların lojistik branşı için en az ilkokul, diğer kadrolar için yukarıda belirtilen Kaçak İddaa şartları taşıyor olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olması, 01 Ocak 1991 [dahil] - 01 Ocak 1999 [dahil] tarihleri arasında doğmuş olmak, en az 164 cm ve en fazla 210 cm boyunda olmak, adli sicil kaydı olmaması, vücut yapısı düzgün olması, kamusal haklardan mahrum olmaması gerekmektedir. 

Her kadro için istenen başvuru şartları ise şu şekilde;

BAŞVURU

İlana başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki bağlantı adresi üzerinden 30 Temmuz saat 17,00'a kadar müracaatını yapması gerekmektedir. 

Başvuru ekranına gitmek için

Yeni uzman erbaş alımlarından, polis, astsubay ve memur alımlarından haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.