Jandarma Sözleşmeli Personel Alacak! Başvurular Başladı (2018-2)

Jandarma Genel Komutanlığı'na sözleşmeli personel alımı için başvuru süreci başladı. Alıma dair detaylar ve daha fazlası kamu haberleri merkezi kamu bülteni sitesinde.

Jandarma Sözleşmeli Personel Alacak! Başvurular Başladı (2018-2)

Jandarma Genel Komutanlığı'nın sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor.

Jandarma genel komutanlığı'nın resmi internet sayfasından yapılan bilgilendirmede Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı yapılacağı belirtilmiş, alım için kadın-erkek kontenjanının 11 olduğu belirtilmişti. Başvuruda bulunacak adayların 18 yaşını doldurmuş olması, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması,  Kamu haklarından mahrum olmaması, Askerlikle ilgili şartları yerine getirmesi gibi şartların yanı sıra aşağıdaki başvuru genel Jojobet ve özel şartların tamamına hakim olması gerekiyor. 

Ön başvuru işlemleri 15 Ağustos ile 7 Eylül 2018 tarihleri arasında Jandarma.gov.tr ve www.jgsa.edu.tr adresi üzerinden e-Devlet vasıtasıyla gerçekleşecek. Posta ya daşahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacak. Başvuruda bulunacak adayların başvuru kılavuzunu dikkatle okuması büyük önem arz ediyor. Tüm detaylara göz atmak için adaylar aşağıdaki kılavuz linkine tıklayarak detaylara erişim sağlayabilirler.

JANDARMA SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM- ANKARA