Jandarma Genel Komutanlığı'na En Az İlkokuldan Mezun Uzman Erbaş Alınacak

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli uzman erbaş alımı gerçekleştirecek. Başvuru detayları ve daha fazlasını kamubulteni.com'dan takip edebilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı'na En Az İlkokuldan Mezun Uzman Erbaş Alınacak

Jandarmaya Uzman Erbaş Alınacak! Başvurular Sürüyor

Jandarma Genel Komutanlığı'nın sözleşmeli uzman erbaş alımı için başvuru süreci devam ediyor. 

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda yapılan resmi duyuruda komutanlığın 2 bin 375 sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceği ilgili alımlara başvuruların 30 Temmuz'a kadar süreceği bildirilmişti. 

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımında adaylarda KPSS şartı ya da askerlik şartı aranmıyor. Başvuruda bulunacak adayların en az ilkoul mezunu olması, 20 yaşından gün almış, 27 yaşını bitirmemiş olması, en Jojobet az 165 cm en fazla 210 cm boyunda olması ve boy-kilo orantısına uygun olması, erkek olması, güvenlik soruşturmasından olumlu yanıt alması gibi şartları yerine getirmesi gerekiyor. Başvuru işlemleri Jandarma.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sürecine dair tüm detayları barındıran kılavuza erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Erkek-Kadın polis alımları, askeri personel alımları, özel sektör ve kamuya tüm memur alımlarını takip etmek için kamu bulteni uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA