İstanbul Teknik Üniversitesi 8 Adet Personel Alımı Başvurularında Son Gün! (Acele Edin)

İstanbul Teknik Üniversitesi,kurum bünyesinde ihtiyaçlar doğrultusunda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıklamıştı.İlana kimler başvurabilir,başvuru şartları nelerdir gibi detaylar haberimizde.

İstanbul Teknik Üniversitesi 8 Adet Personel Alımı Başvurularında Son Gün! (Acele Edin)

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü geçtiğimiz günlerde, web sitesindeki ilgili birim üzerinden  8 sözleşmeli personel alımı yapılacağına dair bir bildiri yayınladı. Yayınlanan İlana yapılacak  son başvuru tarihi ise 1 Mart Çarşamba olarak belirtildi.İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Personel Daire Başkanlığı ilanda belirtilen alım yapacağı kadroları ise 2 gıda mühendisi ,3 gıda teknikeri 2 paramedik ve 1 teknisyen pozisyonu olarak belirledi.

İlgili alımlara başvuru yapmak isteyen adaylar mühendislik pozisyonu için gıda mühendisliği tekniker pozisyonu için gıda teknikerliği Sağlık Personeli için Paramedik bölümlerinden mezun olmalıdır. Teknisyen pozisyonuna başvuracak aday ise meslek lisesi mezunu olmalıdır. Ayrıca adaylardan pozisyonlara göre istenen iş tecrübesi de ilanda belirtilmektedir ve Bahsine adayların KPSS den ilanda belirtilen puan türlerinden en az 70 almış olması gerekmektedir.. Başvuruda istenilen belgeler ise

  1. Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi
  2. Nüfus Cüzdanı fotokopisi
  3. KPSS sonuç belgesi
  4. Başvurduğu pozisyonun gerektirdiği sertifika, çalışma belgesi, ehliyet fotokopisi

Başvurular 1 Mart tarihine kadar şahsen veya posta yolu ile http://www.pdb.itu.edu.tr adresindeki başvuru formu doldurularak istenen diğer belgeler ile birlikte  “İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Maslak – İSTANBUL”  adresine yapılacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi 8 Adet Personel Alım İlanının Detayları İçin Tıklayınız.

İstanbul Teknik Üniversitesi 8 Adet Personel Alım Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Kamubülteni.com KONYA