İŞKUR Duyurdu! Belediyeye 100 Kişi Alınacak (KPSS Şartı Yok, En Az İlkokul Mezunu)

Tarsus Belediye Başkanlığı'na İŞKUR üzerinden KPSS şartsız en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak.

İŞKUR Duyurdu! Belediyeye 100 Kişi Alınacak (KPSS Şartı Yok, En Az İlkokul Mezunu)

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda 100 kişilik KPSS şartsız personel alımı yapılacağı duyuruldu. Mersin ili Tarsuıs ilçesi Belediye Başkanlığı'na 100 Kişilik KPSS Şartsız personel alınacak. İlana ilkokul ya da lise mezunları da başvurabiliyor. 

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS DÜZEYİNDEN TÜM ALIMLARI TAKİP ETMEK İÇİN 'KAMU BÜLTENİ' UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMAYIN. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Başvuru İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılabiliyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan Belediye personeli alımları için başvuru 17 Ağustos 2018 tarihinde sona eriyor. Beden İşçisi Showbahis alımı için ayrılan 78 kişilik kontenjana adaylar 00004589071 iş ilan numarası ile başvuru yapabiliyor. 

Elektrikçi, Ark Kaynakçısı, Marangoz ve Kamyon Şoförü alımları için de adaylar İŞKUR üzerinden kolaylıkla ilanları aratarak başvuru yapabiliyor. Alım için Noter kurası 12 Eylül'de Tarsus Belediye Başkanlığı'nda saat 14.00 ile 15.00 arasında gerçekleşecek.  İlanın detaylarına erişim için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

TARSUS BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI DUYURULARI İÇİN TIKLAYIN.