İŞKUR, 919 Çağrı Merkezi Elemanı İçin İş İlanı Yayınladı

İŞKUR'dan son dakika yeni personel alımı açıklaması geldi. Yapılan son dakika açıklamasında 919 Çağrı Merkezi Elemanı alınacağını duyurdu.

İŞKUR, 919 Çağrı Merkezi Elemanı İçin İş İlanı Yayınladı

İŞKUR'dan Son Dakika: 919 Çağrı Karşılama Elemanı ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İçin Personel Alımı Başvuruları Başladı.

Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) resmi internet adresinde yayınlanan son dakika açıklamasına göre, çağrı karşılama elemanı ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi kadrolarına 919 yeni personel alımı yapılacağı belirtildi. Türkiye genelindeki özel işyerlerine yönelik gerçekleştirilen bu personel alımlarının İŞKUR üzerinden yapılacağı açıklandı.

Çağrı merkezi elemanı alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların belirli şartları sağlamaları gerekmektedir. Başvuru yapabilmek için genellikle en az lise mezunu olma, iletişim becerilerine sahip olma, bilgisayar ve telekomünikasyon sistemlerini kullanabilme gibi özellikler aranmaktadır. İlgili iş ilanında detaylı olarak belirtilen şartlara başvuru yapacak adaylar, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

İŞKUR KADRO DUYURUSU

İŞKUR resmi sitesi üzerinden yayınlanan duyuruda çağrı merkezi kadrosuna yapılacak alım dağılımı şu şekilde:

Çağrı Karşılama Personeli 1
Çağrı Merkezi Elemanı 105
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 768
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Banka) 3
Çağrı Merkezi Takım Lideri 1
Çağrı Merkezi Yöneticisi 42

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Çağrı merkezinde çalışmak isteyenlerin bir takım şartları taşıması gerekiyor.

-Akıcı ve düzgün bir diksiyon
-İkna kabiliyeti yüksek
-Pozitif iletişim yetkinliği olan
-Ekip çalışmasına istekli
-En az lise mezunu (Bazı ilanlarda ilköğretim, lise ya da üniversite mezunu olarak da belirtilebilir)
-Müşteri memnuniyetini sağlayan, çözüm odaklı çalışan
-Erkek adaylar için, en az 1 yıl askerlikle ilişiğinin olmaması.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

iŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımlarına baktığımızda başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki adımları takip ederek başvurusunu internet üzerinden yapması gerekmektedir: İşte adım adım başvuru anlatımı:

https://esube.iskur.gov.tr/

Linke tıklayın. Daha sonra açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak.
Pozisyon yazan kısma , başvuru yapmak istediğiniz kadroyu yazın ve ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanacaktır.

Kadın erkek ilana başvuru yapacak adaylar bu sayfada > TIKLA TAKİP ET