İBB İSPER 49 Personel Alım İlanı Yayımladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER en az ilkokul mezunu 49 personel alımı ilanı yayımladı. Başvuru şartları ve kontenjan dağılımları haberimizde..

İBB İSPER 49 Personel Alım İlanı Yayımladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı.İŞKUR Kurum dışı ilanlar üzerinde yayımlanan ilanlar ile İSPER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 49 personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden alınacak.
Yayımlanan İlanlar Ve Kontenjan Dağılımı:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi persoel alımı için ilan yayımladı. İstanbul Personel Yönetim aşağıdaki ilanlar ile ve kontenjanlarda personel alacak.

1. İlan 

-1 Daimi Boya Ustası,


2. İlan

-40 Daimi Genel Başvuru ( Engelli )


3. İlan

-5 genel Başvuru,
-1 İşyeri Hekimi,
-1 Büro Personeli,
-1 Uzman,


Başvuru İçin Gerekli Şartlar
-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 
-Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 
-İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin persomel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslar hükmündeki nitelikleri sağlıyor olmak, 
-Engelli kadrosu için durumunu gösterir sağlık raporuna sahip olmak, En az İlköğretim mezunu olmak " gibi şartlar aranacak.

Başvurular İnternet'ten Üzerinden  Yapılacak!
İSPER Personel alımları Büyükşehir Belediyesi üzerinden yapılacak.Online olarak yapılacak başvurular için adayların aşağıdaki bağlantı üzerinden ilanlara başvuru yapmaları gereklidir. İlanların detayları ve başvuru tarihleri şu şekilde;

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ