Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KPSS Şartsız İki Eski Hükümlü İşçi Alacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek 2 eski hükümlü işçi alımı yapacak.Alımlarda KPSS şartı yok.Adaylara sözlü sınav yapılacak.Detaylar haberimizde

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KPSS Şartsız İki Eski Hükümlü İşçi Alacak!

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) nın resmi internet sitesinde 8 Mart 2017 tarihinde bir personel alım ilanı yayınlandı. İlanda 2 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşçiler Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek. İlanda alımı yapılacak olan işçilerin eski hükümlü olması isteniyor. İlanda KPSS puan şartı yok. Başvuru yapan adaylara mülakat yapılacak. Alım sonucu mülakatla belirlenecek. İlanda ayrıca başvuru yapacak adayların lise mezunu olması da isteniyor. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Başvuru yapmak için son tarih ise 17 Mart Cuma günü olarak açıklandı. İstihdam edilen işçiler Ankara İl Gıda Tarım Grandbetting ve Hayvancılık Müdürlüğünün çalışanı olacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  2. Kamu haklarından mahrum olmamak
  3. E sınıfı ehliyet sahibi olmak
  4. Lise mezunu olmak
  5. Tam zamanlı çalışmayı kabul ediyor olmak
  6. Askerliğini yapmış, tecilli ya da muaf olmak
  7. İşini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 8-17 Mart tarihleri arasında İŞKUR il müdürlüklerinden ve İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekler. Ancak başvuru yapacak adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekmekte. İŞKUR’da kaydı olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacak.Başvurusu kabul edilen adayların mülakatları Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvacılık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şubesi İşçi Biriminde yapılacak.

İlanla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Kamu personeli, işkur, sydv, banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için tıklayınız.

Kamubulteni.com KONYA