Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor

Gaziantep Üniversitesi'nin sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuru işlemleri devam ediyor.

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'nce 13 Temmuz 2018 tarihinde yapılan duyuruda üniversitenin sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağı başvuruların 27 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edeceği bildirilmişti.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEMUR ALIMLARINI TAKİP ETMEK, İLANLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK ALMAK İÇİN TIKLAYIN VE İNDİRİN.

Gaziantep Üniversitesi duyurusunda alımla ilgili, "Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esasların ek 2. maddesinin (b) fıkrasına uyarınca, 2016 KPSS (B) grubu, Casinoslot Lisans Mezunları için KPSSP3, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıdaki tabloda yazılı unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır." ifadelerine yer verilirken, hemşire, sosyal çalışmacı, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli unvanları için başvuru yapacak adaylarda aranacak nitelikler aşağıdaki gibi olacağı belirtilmişti : 

Başvuru yapacak adayların ayrıca başvuru genel şartlarını aşağıdaki başvuru kılavuzundan dikkatle incelemesi gerekiyor. Başvurular üniversitenin personel dairesine şahsen yapılacak. Başvuru sırasında internet sitesinden temin edilecek başvuru formu (www.gantep.edu.tr), 2016 KPSS sınav sonuç belgesi, e-devlet üzerinden alınacak mezuniyet belgesi, kimlik fotokopisi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu talep edilecek.

DETAYLI BİLGİLENDİRME İÇİN TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA