Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuru işlemleri devam ediyor.

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'nün sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. Üniversite Rektörlüğünce geçtiğimiz günlerde yapılan bilgilendirmede üniversitenin 64 sözleşmeli sağlık personeli alacağı belirtilmiş, alımla ilgili ayrıca şu ifadelere yer verilmişti : "Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esasların ek 2. maddesinin (b) fıkrasına uyarınca, 2016 KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 puan sırası esas alınmak Ultrabet suretiyle aşağıdaki tabloda yazılı unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır."

Kontenjan Dağılımı Aşağıdaki Gibi : 

Başvuru yapacak adaylarda 657 sayılı DMK'nın 48'inci maddesinde belirtilen genel şartlar aranacak. Lisans mezunları için 2016 KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93 , lise mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacak.

Başvurular Üniversityenin İnsan Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak. Adaylardan 2016 KPSS sonuç belgesi, mezuniyet belgesi, kimlik fotokopisi ve Gaziantep.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu istenecek. Detaylı bilgilendirme için aşağıdaki başvuru kılavuzuna göz atabilirsiniz.

Başvurular 27 Temmuz'da sona erecek.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA