Erzurum Köprüköy Belediyesi KPSS Şartsız 45 Kamu Personeli İstihdam Edecek!

Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda Erzurum Köprüköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 45 kamu personeli istihdam edileceği açıklandı. Alımı yapılacak personelin 25 i Bahçe Bakım Elemanı 20 si Çöpçü olacak.Başvuru yapacak olan adayların gerekli pozisyonlarla ilgili verilen eğitim sertifikalarına da sahip olmaları gerekiyor.Diğer detaylar haberimizde.

Erzurum Köprüköy Belediyesi KPSS Şartsız 45 Kamu Personeli İstihdam Edecek!

Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından bir personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Köprüköy Belediye Başkanlığı bünyesinde daimi statüde istihdam edilmek üzere 45 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı yapılacak 45 kişiden 25 i bahçe bakım elemanı 20 si çöpçü olacak. Alımı yapılacak olan adaylar ‘’ ESKİ KARS CAD. ŞEHİTLER MAH 25/19 25320 KÖPRÜKÖY ERZURUM/TÜRKİYE’’ adresinde istihdam edilecek. İlanda KPSS puanı şartı belirtilmedi. Alımı yapılacak adaylar başvuru yapanlar arasından noter huzurunda kura çekimi yapılarak belirlenecek. Yapılacak olan alımlara ilköğretim lise ve önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. Bahçe bakım elemanı kadrosuna başvuru yapacak olan adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bahçe Bakım Sertifikası çöpçü kadrosuna başvuru yapacak olan adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Çöp Toplama Personel Eğitim Sertifikasına sahip olmaları Mobilbahis gerekiyor. Başvurular 22 Mart Çarşamba günü başlayıp 31 Mart Cuma günü sona erecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  1. Türk vatandaşı olmak
  2. Kamu haklarından mahrum olmamak
  3. İlköğretim, lise veya önlisans mezunu olmak
  4. Bahçe Bakım Elemanı pozisyonuna başvuru yapmak için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bahçe Bakım Sertifikasına sahip olmak
  5. Çöpçü pozisyonuna başvuru yapmak için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Çöp Toplama Personel Eğitim Sertifikasına sahip olmak

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu il Müdürlüğü veya İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yapacaklar. Başvuru yapacak adayların daha önce İŞKUR’a kayıt olmaları gerekiyor. İŞKUR’a kayıtlı olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacaklar. Alımı yapılacak olan adaylar için kura çekimi 12 Nisan Çarşamba günü saat 10.00 da Köprüköy Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacak.

Duyuru için

Kamubulteni.com KONYA