Erciyes Üniversitesi Mülakat Şartsız Personel Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular başlıyor. Başvuru Şartları ve diğer detaylar belli oldu.

Erciyes Üniversitesi Mülakat Şartsız Personel Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü'nün 86 sözleşmeli personel alımı yapacağına ilişkin bilgilendirme Devlet Personel Başkanlığı, Resmi Gazete ve çeşitli yazılı görsel basında yer aldı.

İLKÖĞRETİM, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEZUNU MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAK İSTEMİYORSANIZ, KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMAYIN. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Duyuruda, "/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. Maddesinin (b) ve (c) bentlerine göre Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri özel bütçeden karşılamak ilbet üzere; 3 (üç) Fizyoterapist, 1 (bir) Diyetiyen, 65 (altmışbeş) Hemşire. 12 (oniki) Sağlık Teknikeri ve giderleri Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 1 (Bir) Tabip, giderleri Diş Hekimliği Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 4 (dört) Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 86 (seksenaltı) sözleşmeli personel alınacaktır." ifadelerine yer verilirken, tabip pozisyonuna müracaat edecek adaylarda KPSS şartı aranmayacağı belirtildi.  Kontenjan dağılımı ve aranılan nitelikler aşağıdaki gibi olacak: 

Başvurular talep edilen belgelerle birlikte (Bknz. Başvuru Kılavuzu) Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına 8 Ağustos 2018 tarihine kadar şahsen yapılacak. Başvuru sırasında gerekli belgeler ve diğer detayları barındıran kılavuza erişim sağlamak için TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA