En Az İlkokul Mezunu Jandarma Uzman Erbaş Alınıyor! (Başvuru Sayfası ve Detaylar)

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı en az ilköğretim düzeyinden mezun uzman erbaş alımı yapacak. Başvurular 30 Temmuz'a kadar devam ediyor...

En Az İlkokul Mezunu Jandarma Uzman Erbaş Alınıyor! (Başvuru Sayfası ve Detaylar)

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'na 2 bin 375 uzman erbaş alımı için başvuru işlemleri devam ediyor.  Askerlik şartsız uzman erbaş alımı için başvurular tüm hızıyla devam ediyor. 

Jandarma Genel Komutanlığı'nca geçtiğimiz günlerde yapılan resmi bilgilendirmede komutanlığın 1997 Muhareme Elektronik ve Bilgi Sistemleri, 333 Lojistik, 15 Bot Serdümeni, 30 Dalış amiri olmak üzere toplamda Makrobet 2 bin 375 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacağı, başvuru yapacak adaylarda askerlik şartı aranmayacağı belirtilmişti. T.C. vatandaşı ve erkek adayların başvuru yapabildiği uzman erbaş alımları için başvurular 30 Temmuz 2018 saat 17.00'e kadar İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi internet sayfası üzerinden yapılabilecek.

Başvuruda bulunacak adaylarda Lojistik branşı sözleşmeli uzman erbaş pozisyonu için adayların 8 senelik ilkokul mezunu olması ve ilgili sertifika şartlarını yerine getirmesi gerekiyor. Başvuru yapacak kişiler 27 yaşını bitirmemiş, 20 yaşından gün almamış olmalılar.  Mezuniyet şartı ve ek dosyalarına göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BAŞVURU KILAVUZU VE DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

KAMUBULTENİ.COM -  ANKARA