EGM KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü ilkokul ve lise mezunu adaylar arasından yeni personel alımı için ilan yayımladı. İlana başvurular önceki gün başladı.

EGM KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü 4 kadroda istihdam etmek üzere 5 adet personel alımı yapacağını duyurdu.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası ile Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlarda Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 adet personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilanda alınacak personellerin temizlik göreclisi, resesepsiyonist, pizza ustası ve aşçı yardımcısı kadrolarında istihdam edileceğine yer verildi. İŞKUR aracılığıyla alınan başvurular için adayların başvurularını 8 gün içinde yapması gerekmektedir. 

İLANLAR

BAŞVURU ŞARTLARI

Aşçı Yardımcısı kadrosuna başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması, Aşçılık veya Pastacılık ve Tatlıcılık alanlarında kalfalık belgesi sahibi olması, mutfak görevlisi hijyen eğitimi belgesi / İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Katılım Bahis Siteleri sertifikalarından en az birisine sahip olmak ve belgelendirmesi, VIP - Alakart hizmeti veren resmi veya özel kuruluşlarda en az (2) iki yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi kadrosuna başvuru yapacak adayların Engelli olduğuna dair sağlık kurulu raporu bulunması ve en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Resepsiyon görevlisi kadrosuna başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması, diksiyonu iyi olması gerekmektedir.

Pizza Ustası kadrosuna başvuru yapacak adayların pizza ustalığıyla birlikte fast food çeşitlerini de yapabilecek kabiliyete sahip olması, Pizzacılık/fast food eğitimi aldığına dair sertifika/belgesi bulunması gerekmektedir.

BAŞVURU

İlana başvurular İŞKUR'dan alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açması ve müracaatını bu adres üzerinden yapması gerekmektedir. Açılan sayfada işyeri unvanı yazan kısma ANKARA POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ yazın ve ARA butonuna tıklayın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Kamubulteni.com  | Ankara