EGM Kadrolu Memur Alımı Son Başvurusu: 1 Şubat 2019

Emniyet Genel Müdürlüğü aşçı alımı başvurusu için son saatlere girildi. 13 farklı şehre yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde.

EGM Kadrolu Memur Alımı Son Başvurusu: 1 Şubat 2019

EGM memur alımı başvurusu için son saatler.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan aşçı alımına başvuru için son saatlere girildi. EGM tarafından yayımlanan ilanda, Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatında istihdam etmek üzere 18 aşçı alımı yapılacağına yer verildi.

ALIM YAPILAN İLLER VE KPSS İLE ÖZEL ŞARTLAR ŞU ŞEKİLDE;

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Aşçı alımına başvuru yapacak adayların , 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması, Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak, (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek), Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek).

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

EGM aşçı alımına başvurular 1 Şubat 2019 günü sona erecek. Başvuru yapmak için aşağıdaki evraklarla birlikte bulunduğunuz ildeki Personel Şube Müdürlüğüne mesai saatleri içinde müracaat edin.

  • Kimlik,
  • 2 vesikalık fotoğraf,
  • Diploma/mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti 
  • KPSS Sonuç çıktısı

HİZMETLİ ALIMI YAPILACAK

EGM 'ye lise mezunu adaylar arasından hizmetli alımı yapılacak. Başvurular 4 Şubat günü başlıyor  Başvurular başladığı anda bildirimle haberdar olmak için kamubulteni mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden indirin.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN