Ege Üniversitesi 307 Personel Alımı Başvurusu Başladı

Son dakika haberi: Ege Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruda KPSS puan şartı aranmadan ya da KPSS puan sınırı olmadan personel alımı yapılacak.

Ege Üniversitesi 307 Personel Alımı Başvurusu Başladı

Ege Üniversitesi 307 personel alacak.

Ege Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 307 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. 

Ege Üniversitesi Rektörlüğü Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. maddesine göre yapılacak kamu personeli alımında başvuru genel şartları şu şekilde:

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

4) Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puanı, Ön Lisans Mezunları içinse KPSS(P93 ) esas alınacaktır.

5) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

6) Eczacı kadrosu için KPSS puanı aranmayacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak çalışmakta iken, son bir yıl içerisinde hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle herhangi bir nedenle Kurumca sözleşmeleri feshedilenler veya sözleşme dönemi içerisinde 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç olmak üzere sözleşmelerini tek taraflı feshedenlerin, fesih tarihinden itibaren bir yıl süreyle, Sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilmezler.

ÖZEL ŞARTLAR

BAŞVURU

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte müracaatını yapması gerekmektedir:

1- Başvuru Formu ( Resmi Sitemizden doldurulacaktır ) 2- Diploma Fotokopisi ve Mezun Belgesi ( E-Devletten alınacaktır. ) 3- Fotoğraf ( Vesikalık ) 4- KPSS Sonuç Belgesi ( 2018 yılına ait ) 5- Kimlik Fotokopisi 6- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge ( E-Devletten alınabilir ) 7- Hizmet Belgesi / Sertifika (Sadece Aranan nitelikler kısmında belirtilen kadrolar için) 8- Özgeçmiş ( Sadece Eczacılar için talep edilecektir. )

Başvurular Ege Üniversitesi sayfasından yapılacak.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA