Devlet Üniversitesi KPSS Taban Puan Şartsız Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde Psikolog, Hemşire, Destek Personeli ve Teknisyen pozisyonlarında istihdam etmek üzere toplamda 17 sözleşmeli memur alımı yapıyor. işte detaylar..

Devlet Üniversitesi KPSS Taban Puan Şartsız Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi KPSS Taban Puan Şartsız Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Resmi Gazete'de yayımladığı alım ilanıyla, bünyesinde istihdam etmek üzere Psikolog, Hemşire, Destek Personeli ve Teknisyen pozisyonlarında toplamda 17 sözleşmeli memur alımı yapıyor. 

Kadro dağılımı 

 • Hemşire – 10 Kişi
 • Destek Personeli – 5 Kişi
 • Psikolog – 1 Kişi
 • Teknisyen – 1 Kişi

Başvurular şahsen yada posta yolu ile 

Alım ilanında belirlenen özel ve genel şartları taşıyan adaylar başvurularını 18 Temmuz 2022 tarihine kadar Üniversitenin web sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen yada posta yolu ile yapabilecekler.

Genel Şartlar 

 • Türk Vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerin aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.
 • 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Özel Şartlar

Şoförlük için Aranan Özel Şartlar

 • Üniversitemiz tüm yerleşkelerinde (il ve ilçe) ve dışında vardiyalı/nöbet usulü sistemde şoför olarak çalışmaya ve sağlık yönünden (ruhsal-fiziksel) herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek.
 • Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşından gün almamış olmak.

Temizlik Görevlisi için Aranan Özel Şartlar

 1. Üniversitemiz tüm yerleşkelerinde (il ve ilçe), iç ve dış mekânda vardiyalı/nöbet usulü sistemde, temizlik hizmetlerinde çalışmaya sağlık yönünden (ruhsal-fiziksel) herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek.
 2. Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşından gün almamış olmak.
 3. Hijyen belgesine sahip olmak

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli memur alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.