Devlet Malzeme Ofisi Bünyesinde KPSS Şartlı 10 Kamu Personeli İstihdam Edilecek!

Türkiye İş Kurumu Gebze Hizmet Merkezinden yayınlanan personel alım ilanında Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 daimi kamu personeli alınacağı duyuruldu. Alımı yapılacak personelin 5 i Matbaa Teknisyeni 5 i Baskı Sonrası Operatörü olacak. İlana başvurular 22 Mart Çarşamba günü başladı 31 Mart Cuma günü sona erecek.Diğer detaylar haberimizde.

Devlet Malzeme Ofisi Bünyesinde KPSS Şartlı 10 Kamu Personeli İstihdam Edilecek!

Türkiye İş Kurumu Gebze Hizmet Merkezinden bir personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 daimi kamu personeli alınacağı duyuruldu. Alımı yapılacak personelin 5 i Matbaa Teknisyeni 5 i Baskı Sonrası Operatörü olacak. İlana başvurular 22 Mart Çarşamba günü başladı 31 Mart Cuma günü sona erecek. İlana lise mezunu ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar başvuru yapabilecek. Kurum ayrıca ilana başvuru yapacak olan adayların en az 2 yıl tecrübeli olduklarının belgelenmesini istiyor. Adaylara kurum tarafından yazılı ve sözlü sınav uygulanacak. Alımı yapılacak adaylar ‘’ DEVLET MALZEME OFİSİ BASIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ CUMHURİYET MH GÜNEY YAN YOLU NO:22 GEBZE KOCAELİ / TÜRKİYE’’ adresinde istihdam edilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

  1. Türk Vatandaşı olmak
  2. Kamu Haklarından mahrum olmamak
  3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene Vdcasino ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak
  4. Baskı Sonrası Operatörü pozisyonu için de lise ve dengi okulların Baskı Sonrası bölümünden mezun olmak
  5. Matbaa Teknisyeni pozisyonu için lise ve dengi okulların Ofset Baskı bölümünden mezun olmak
  6. Görevini yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak
  7. Adli Sicil Kaydı bulunmamak

Adaylar başvurularını 31 Mart Cuma günü mesai saati bitimine kadar Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerinden ve İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru yapabilmek için İŞKUR sistemine kayıtlı olmak gerekiyor. Sisteme kayıtlı olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacak. Başvurusu uygun görülen adaylara yazılı ve sözlü sınav yerleri ve tarihleri Devlet Malzeme Ofisi tarafından bildirilecek.

İlan için

Kamubulteni.com KONYA