Devlet Bankasında KPSS şartı Aranmacak İş Fırsatı! Bu Fırsattan yararlanın! Dolgun Maaşla..

Bugün erken saatlerde yayınlanan iş ilanına göre; Personel alımı yapacak Emlak Katılım Bankası bünyesinde çalıştırmak üzere Mesleki Eleman alımı yapacak. İŞKUR iş ilan detaylarını sizler için hazırladık.

Devlet Bankasında KPSS şartı Aranmacak İş Fırsatı! Bu Fırsattan yararlanın! Dolgun Maaşla..İş İlanı Yaş Kredi: Emlak Katılım Bankası 20-40 Yaş Aralığında Mesleki İş Elemanı Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden alınacak iş ilanında Emlak Katılım Bankası bünyesinde çalıştırılmak üzere Mesleki Eleman Alımını yapacağını ilan etti. Özellikle iş ilanında dikkat eden durumsa herhangi br KPSS şartı aranmayacak. Ön Lisans mezunlarına iş fırsatı..

İŞKUR'da yayınlanmış bilgilere göre; Emlak Katılım Bankası İstanbul'da bulunan şubelerine devamlı çalışabilecek personel alımı yapacağını bildirdi. Bu işe sahip olacak adaylar Genel Müdürlükte hizmet verecek çalışma saatleri sabah 09:00 ile 17:00 arasında olacak.


Başvuru İçin Aranan Şartlar nedir?
Banka bünyesine Engelli Personel alımı yapılacak. Bu kapsamda genel olarak;
– En az Ön Lisans mezunu olmak,
– 2 yıl tecrübesi olmak,
– MS Office bilgisayar programlarını aktif şekilde kullanabilen,
– Yazılı ve Sözlü iletişim becerisine sahip,
– Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği Engelli kapsamında değerlendirilecek,
– En az %40 engelli olmak,
– 20 – 40 yaşlarında olmak,
– Aktif iş ortamına ve tempoya uyumlu olmak,


Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?
Emlak Katılım Banka Personel alımı için başvurular başladığını size bildirmek istiyoruz. En geç 15 haziran 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir.


Son Başvuru Tarihi: 15 Haziran 2023
Başvuru Ekranı: https://kariyer.emlak.com.tr