Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na Subay Alınıyor! Başvuru Sürecinde Son Günler

Milli Savunma Bakanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Dış Kaynaktan subay alımı yapacak. Başvurular 10 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na Subay Alınıyor! Başvuru Sürecinde Son Günler

Milli Savunma Bakanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na Deniz sınıfı Muvazzaf Subay aday temini için ön başvuru işlemleri 10 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek.  

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan resmi duyuruda erkek subay alımı yapılacağı, söz konusu alıma başvuruda bulunacak lisans mezunu adayların 27 yaşından büyük olmaması, lisansüstü eğitimini tamamlayanların 32 yaşından büyük olmaması, 2017 ya da 2018 KPSS'ye girmiş olması Kolaybet ve ilgili sınavdan 60 ve daha üzeri puan almış olması gerektiği belirtilmişti. Başvuru için gerekli diğer şartlar şu şekilde : 

Başvurular 10 Ağustos 2018 23.59'a kadar https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Alımlara dair detaylı bilgilendirme, diğer adaylarla bilgi alışverişi ve farklı personel alımları için kamu bülteni'nin Türkiye'nin en büyük memur adayı grubuna katılabilirsiniz. Katılım için TIKLAYIN.https://www.facebook.com/groups/233508350416977/

KAMUBULTENİ.COM  -ANKARA