Cumhuriyet Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Cumhuriyet Üniversitesi, en az lise mezunu personel alımı için başvurular alınmaya devam ediliyor. İşte ilgili alıma başvuru şekli ve detaylar.

Cumhuriyet Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından geçtiğimiz haftalarda Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir ilan yayımlandı ve en az lise mezunu sağlık personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Cumhuriyet Üniversitesi Rekötörlük Başkanlığı tarafından yayımlanan sağlık personeli alım ilanında Lisans mezunu 18 Hemşire, Sağlık Meslek Lisesi mezunu 40 Hemşire, 3 Ebe, 1 Diyetisyen, 3 Sağlık Teknikeri (Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri), 5 Sağlık Teknikeri (Anestezi, Anestezi Teknikerl), 1 Sağlık Teknikeri (Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi), 1 Sağlık Teknikeri (Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri), 2 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane, Ameliyathane Teknikerliği), en az lise Pashacasino mezunu 1 büro personeli, 1 Aşçı olmak üzere toplamda 77 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları

# 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak,

# 2016 KPSS'ye girmiş olmak,

# Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak.

# Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak.

Başvuru Özel Şartları

Her bir pozisyon için istenen özel şartlar şu şekildedir:

Başvuru Şekli ve Son Başvuru Tarihi

İlgili alıma başvuruda bulunacak adayların aşağıda yazan evraklarla birlikte 5 Temmuz 2017 mesai bitimine kadar Cumhuriyet Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Şahsen alınmayan başvurular kabul edilmez.

Başvuru Esnasında İstenen Evraklar

# Başvuru formu
# Öğrenim belgesi
# 2016 KPSS sonuç belgesi
# Sertifika, çalışma belgesi ve sigorta döküm cetveli