Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

Savunma Sanayii Başkanlığı Sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri başlıyor. Başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler ve diğer detaylar kamu bülteni haber sitesinde.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

Savunma Sanayii Başkanlığı'nın sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri yarın başlıyor.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS DÜZEYİNDEN MEMUR, ASKERİ PERSONEL ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMAYIN.

SSM'den geçtiğimiz haftalarda yapılan resmi duyuruda alımla ilgili şu genel ifadelere yer verilmiş, "3238 sayılı Kanunun 8’inci maddesi ve 2010/285 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı esaslarınca çalıştırılmak üzere sözlü sınav (mülakat) yöntemiyle; 23 (yirmi üç) Proje Mühendisi, 28 (yirmi sekiz) Proje Asistanı ve 9 (dokuz) Yönetici Asistanı olmak deneme bonusu üzere toplam 60 (altmış) adet kontenjan için aşağıda belirtilen öğrenim bölümlerinden ve öğrenim bölümleri karşısında belirtilen kontenjan adedi kadar kadro karşılıksız sözleşmeli personel alınacaktır." kontenjan dağılımı ve özel şartlar da aynı duyuruda yer almıştı. Buna göre  Proje Mühendisi, Proje Asistanı ve Yönetici Asistanı için başvuru yapacak adayların aşağıdaki ilgili mezuniyet , KPSS ve diğer şartları dikkatle incelemesi gerekiyor. 

Başvurular 3 Eylül ile 18 Eylül 2018 tarihleri arasında başkanlığın resmi internet sayfası üzerinden gerçekleşecek. Adaylardan başvuru sırasında özgeçmiş, vesikalık fotoğraf, diploma, YDS ve KPSS belgesi talep edilebilir. Detaylı bilgilendirme Savunma Sanayii Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden öğrenilebilir.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA