Cumhurbaşkanlığı KPSS'siz Personel Alımı Başvurusu Başladı

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası tarafından yayımlanan duyuruda KPSS şartsız personel alımı başvurusunun başladığına yer verildi. İlanın başvuru bilgileri ve başvuru detayları yazımızda.

Cumhurbaşkanlığı KPSS'siz Personel Alımı Başvurusu Başladı

Cumhurbaşkanlığı KPSS'siz personel alımı başladı.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası tarafından geçtiğimiz gün bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda , farklı kadrolarda istihdam etmek üzere sürekli işçi alımı yapılacağına yer verildi. KPSS puan şartı aranmadan yapılan personel alımlarının başvuruları bugün alınmaya başladı. Biz de Kamubulteni.com olarak bu yazımızda Cumhurbaşkanlığı'nın personel alımı başvuru bilgilerine yer verdik.

İlanlar yayımlanıyor. Takip için TIKLAYIN

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletme Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alımına başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

- 2527 sayılı Türk Soylu yabancıların Türkiye'de meslek ve sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu özel kuruluş ve işyerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

- Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dana fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

- Özel hayata ve özel hayatın gizliliğine, cinsel dokunulmazlığıa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından ceza almamış olmak ve bu suçlardan hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması.

ALIM YAPILAN KADROLAR VE MEZUNİYET İLE ÖZEL ŞARTLAR

İşte başvuru özel şartları:

BAŞVURULAR BAŞLADI

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan personel alımına başvurular bugün başladı. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki evraklarla birlikte yapılacak.

Başvurular şahsen yapılacak. Adaylar 13 Kasım 'a kadar müracaatını Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 50 06330 Çankaya/Ankara adresine yapması gerekmektedir.

İlan metni ve başvuru formu için TIKLAYIN

KAMU İLANLARI İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN