Çanakkale Belediyesi 49 Personel Alımı Gerçekleştirecek!(KPSS Şartlı/Şartsız)

Çanakkale Belediyesi,İŞKUR aracılığıyla bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirdiğini belediye web sitesi üzerinden açıkladı.İlana kimler başvurabilir,başvuru şartları nelerdir gibi detaylar haberimizde.

Çanakkale Belediyesi 49  Personel Alımı Gerçekleştirecek!(KPSS Şartlı/Şartsız)

Çanakkale Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığıyla 49 personel alımı yapılacağı açıklandı. Alınacak olan personeller daimi işçi statüsünde istihdam edilecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden ve İŞKUR resmi internet sitesinden başvuru yapabilecekler. Son başvuru tarihi ise 6 Mart Pazartesi.

Alım yapılacak pozisyonlardan bazılarının 1 yönetici, 2 abone işleri memur, 1 ziraat mühendisi, 1 insan kaynakları uzmanı, 1 büro yönetimi elemanı, 1 biyolog ve 1 elektronik su sayaç tamir işçisi ve 1 makam şoförü pozisyonu olduğu öğrenildi. Betasus Yukarıdaki pozisyonlardan makam şoförü pozisyonu dışındaki pozisyonlara lisans mezunu adaylar makam şoförü pozisyonuna ise lise mezunu adaylar başvurabilecek. Lisans mezunu adaylardan 2016 KPSS P3 puan türünden lise mezunu adaylardan ise 2016 KPSS P94 puan türünden en az 60 almış olmaları isteniyor. Yukarıdaki kadrolar dışındaki farklı kadrolara yapılacak 40 işçi alımına ise ilköğretim mezunu adaylar başvurabilecek ve bu kadrolar için KPSS şartı yok. Bu kadrolara alımlar kura ile yapılacak.

Kura ile alım yapılacak olan kadrolar için kura çekimi 16 Mart Perşembe Günü Çanakkale Belediyesinin nikâh salonunda gerçekleşecek.

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA