Boğaziçi 9-18 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alıyor

Boğaziçi Üniversitesi bilişim personeli kadrosunda istihdam etmek üzere 4 adet personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde.

Boğaziçi 9-18 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alıyor

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı yapıyor.

Boağziçi Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası aracılığıyla az önce bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda üniversite, kendi bünyesinde bilişim personeli kadrosunda istihdam etmek üzere 4 adet sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda alınacak personellere 9 bin ile 18 bin TL arası maaş verileceği duyruldu.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak,
  • Pozisyonları aşağıdaki özel şartlarda belirtilen mesleki tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile aynı özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.)
  • Bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak.
  • Sınav sonucunda başarılı bulunan adaylarla, güvenlik soruşturmalarının olumlu sonuçlanması ve tam teşekküllü hastaneden alınmış sağlık kurulu raporu ibraz etmeleri kaydıyla sözleşme yapılabilecektir.

BAŞVURU

İlana başvurular 24 Ekim ile 8 Ekim tarihleri arasında alınacak. Başvuru yapmak isteyen adayların Boğaziçi milf porno Üniversitesi sitesindeki başvuru formunu doldurup imzalayarak aşağıdaki evraklarla Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı BEBEK İSTANBUL adresine göndermesi gerekmektedir.

Kamubulteni.com  | Ankara