Bilecik Belediyesi KPSS Şartsız 1400 TL Maaşla Personel Alacak!

Bilecik Belediyesi,İŞKUR'un başlatmış olduğu Toplum Yararına Program kapsamında 80 kişi alacağını açıkladı.İlana kimler başvurabilir,başvuru şartları nelerdir gibi detaylar haberimizde.

Bilecik Belediyesi KPSS Şartsız 1400 TL Maaşla Personel Alacak!

Bilecik Belediyesi,İŞKUR’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatma direktifi verdiği Toplum Yararına Çalışma Programında Belediye’nin Park ve Bahçeler görevlendirmek üzere 80 kişi alınacağını açıkladı.Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup,İŞKUR’a kaydı olmayan kişiler başvuru gerçekleştiremeyeceklerdir.Başvuru ardından noterde yapılan çekilişin ardınanda 80 kişilik kontenjana giren kişiler 1404 TL maaş alacak olup,sağlık ve vergi primlerini de hak etmiş olacaklardır.

80 Kişilik Toplum Yararına Program Kapsamında Pozisyona Nasıl Başvurulur?

Daha sonra başvuru linki olan bu adrese tıklıyoruz.

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR’da işsizlik kaydının bulunması 18 yaşını doldurmuş olması herhangi bir kurumdan emekli veya malul aylığı almıyor olması ve öğrenci olmaması istenmekte. Ayrıca aynı aileden sadece Betmoon bir kişinin alınacağı da duyuruldu.

Adayların istihdam edileceği bölümler ise park düzenlemeleri, temizlik işleri, ağaçlandırma, çevre temizliği, kamusal alt yapının yenilenmesi, resmi okullarda çevre düzenlemesi, restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması, erozyon engelleme çalışmaları, vadi ıslahı ve onarım olarak açıklandı. 

İstihdam edilen adaylar haftalık en fazla 45 saat mesai yapacak. Adayların bu programda çalışma süresi 6 ay olarak belirlendi ancak adaylar 3 ay daha bu programda çalışabilecek. Program bitiminde çalışanlar 3 ay ara verdikten sonra farklı programlarda da istihdam edilebilecek.

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA